Maden Mah. Kilyos Cad. Seher Sok. No.21 Sarıyer, İstanbul
T. +90 (212) 342 0006 - C. +90 (554) 557 6437
info@abcanaokulu.com
English Türkçe

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AVANTAJLI KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR

0856fbde0b6a58b4ff4e

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AVANTAJLI KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR

0856fbde0b6a58b4ff4e

Hepsi farklı kişilik özelliklerine, yetenek ve farklı öğrenim yapılarına sahip olan cocuklarımız. kendi hedeflerine ulaşabilmesi üzerine bir eğitim anlayışından hareket ediyoruz.

Oynuyor
Egleniyor
Sarkı soyluyor
Boyuyor
Gözlüyor,deneyler yapıyor
Arastırıyoruz
Üretiyor ve en önemlisi
PAYLAŞIYORUZ…

Biz onlara beceri ve yaratıcılıklarını özgürce ortaya koyabilecekleri bir öğrenme ortamı hazırlıyoruz. Mutlu, sağlıklı, eğlenceli, güvenli ve öğrenmeye ilgi uyandıran bir ortamda; kendine güvenen, kişisel ve sosyal sorumluluklarını taşıyan, kendini değerlendirebilen, yaşadığı dünyaya duyarlı, ilke ve değerlerine sahip, yaşama dönük bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Sorumluluğumuzun çocukların düşünme yeteneğini geliştirmek, değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlayan, hayat boyu öğrenen bireyler yetiştirmek olduğuna inanıyoruz.

Okulumuz her zaman açık, şeffaf,herkese karşı ve kendi içinde dürüst, tüm çocuklarına çok özel ve eşit davranan yaptığı işe, birbirine, çocuğa, veliye ve her insana saygılı, desteğini herzaman yanınızda hissedeceğiniz bir çözüm ortağı, hiçbir zaman kalitesinden ödün vermeyen hep daha iyiyi arayan gerçekten çok özel bir kurumdur.

M.E.B programımızın yanı sıra, çocuklarımıza insiyatif kullanmayı,kendilerini ifade edebilmeyi, yaratıcılıklarını özgürce ortaya koyabilecekleri öğrenme ortamını uzman eğitim kadrosu ile sunmaktayız.

Abc anaokulu’nda sevgi ve saygı gören çocuklarımız, yetişkinlerin uzantısı olarak değil, kendileri olarak var olurlar.

Etkinlik ve Eğitim Programımız

Uzman eğitim kadrosu eşliğinde; anadil etkinliği – yabancı dil ( ingilizce ) – bale & modern dans – müzik eğitimi ( ritim & perküsyon ) – sanat etkinliği – atölye çalışmaları – göster-anlat fen ve doğa çalışmaları – ünitelerimizi destekleyici geziler-mutfak etkinliği hizmeti verilmektedir.

Binamız

1000m2 bahçe içerisinde doğaya ve boğaz manzarasına sahibiz.bahçemizde meyve ağaçları, kendi ektiğimiz mini tarlamız, çocuk oyun parkımız bulunmaktadır. Bina içi ve dışı güvenlik kamerasıyla izlenmektedir. Her türlü acil durum için çıkış kapılarımız mevcuttur. Yangın alarmı, yangın merdiveni ve yangın tüpleri okulumuzda bulunmaktadır.

Beslenme

Bize göre iyi, dengeli, sağlıklı beslenme çocuklarımıza kazandırmamız gereken en önemli davranışlardan biri. Bedensel ve zihinsel gelişimlerinde beslenmenin rolü tartışılamaz. Abc anaokulu’nda katkılı, gerçek gıda olmayan yapay hiçbirşey çocuklara yedirilmez. Kendi bahçemizde ektiğimiz sebze ve meyveler kullanılır. Reçellerimizi, yoğurdumuzu, meyve sularımızı kendimiz yaparız. Et ve tavuk ürünlerimiz taze olarak alınmaktadır. Süt, peynir, tereyağ olarak marka ürünler tercih edilmektedir.